Widziałem Dodę w Rewalu

Znani ludzie, wspaniałe jednostki, wyluzowane osoby i te najbardziej nieprzyjemne. Wasze przygody te fajne i nie fajne.

Widziałem Dodę w Rewalu

Postprzez Gość » Pn lip 23, 2007 3:54 pm

Widziałem Dodę w Rewalu. Lezała na plaży a poźniej poszła ze mną do knajpy i na plaże!!

Inna możliwośc jest taka, ze to nie była Doda tylko jakiś paszczur, a ja po prostu za dużo wypiłem.

pozdrawiam z wakacji!

dziki
Gość
 

dobre :)

Postprzez morszczuk » Wt lip 31, 2007 9:48 am

zakładam że opcja nr 2 jest bardziej prawdopodobna:)
morszczuk
 
Posty: 11
Dołączył(a): Wt lip 31, 2007 8:50 am

Postprzez chloe » N sie 19, 2007 3:29 pm

ja równiez podejrzewam, ze browar na słoncu zrobil swoje
chloe
 
Posty: 17
Dołączył(a): N sie 19, 2007 3:06 pm

omamy

Postprzez Iza » Śr sie 29, 2007 4:06 pm

za dużo wypiłeś ze ją widziałeś w Rewalu pewnie słoneczne omamy
Iza
 
Posty: 38
Dołączył(a): Pn sie 20, 2007 11:09 am

Postprzez bart » Śr sie 29, 2007 4:14 pm

zmień dilera
Avatar użytkownika
bart
 
Posty: 52
Dołączył(a): Wt sie 28, 2007 7:05 pm

Postprzez blondiwzb » Pt wrz 21, 2007 2:32 pm

chciałbyś :D
blondiwzb
 
Posty: 18
Dołączył(a): N sie 19, 2007 5:51 pm
Lokalizacja: Ruda Sląska

Re: Widziałem Dodę w Rewalu

Postprzez ;]] » Śr sie 26, 2009 4:45 pm

doda była w rewalu ;]
miała koncert
;]]
 

Re: Widziałem Dodę w Rewalu

Postprzez anonimowy turysta » N kwi 11, 2010 11:54 am

Ja w zasadzie nie w sprawie Dody. Ludzie a zwłaszcza miesjcowi jak to jest, że mamy (a Wy mieszkacie) w takim fajnym miejscu a jednocześnie nie robimy nic żeby się nim cieszyć jak najdłużej. Przyjechałem tu z rodzinką wczesną wiosną z powodów zdrowotnych. Piękne ciche plaże i las ....a na plażach i w lesie śmieci, śmieci, śmieci. Nie wiem czy to bardziej zasługa nas - turystów czy Was - gospodarzy. Jeśli turyści śmiecą to pędźcie ich z kijem i niech po sobie sprzątają. Przecież jak Wam zniszczą okolicę to przestaną przyjeżdżać bo powiedzą że syf. Sami go zrobili i grymaszą. W lesie torby z pieluchami, flaszki, worki ze śmieciami i owoce miłości tzn. gumki i tampony oraz opakowania po w/w. Jeśli mieszkańcy tego nie dopilnują to utoną w śmieciach. Jeśli sami śmiecą to przepraszam. Nie mają prawa narzekać.
Kolejna sprawa. Przy wejściach na plażę znaki o zakazie wchodzenia z psami do lasu. Ale rzeczywistość skrzeczy aż miło. Paniusie i panicze z pieskami. Część miescowa bo przez 3 tygodnie zdążyłem większość ,,poznać". Pieski niestety nie wiedzą, że jak nasrają to może to potem podnieść dziecko albo Ty sam w to wdepniesz. Ludzie jak zakaz to zakaz a tymczasem psy nie dość, że zasuwają po lesie to jeszcze luzem. Dorosły zwykle sobie poradzi nawet jeśli zwierzę zaatakuje. Pomyślcie co z dziećmi. Nie obronią się i tragedia gotowa. Tu już niestety miejscowi dają plamę na maksa. Skoro sami olewają zakazy chroniące miejsce, które przyciąga turystów i ich portfele to nie mam pytań. Obok miejscowości są łąki. Pogońcie tam spacerowiczów z pasmi. Owszem część chamstwa które brudzi i olewa wasze miasto i jego reguły obrazi się i zmieni kierunek wyjazdów. To prawda ale zaręczam, że przyjadą ci których zwabi opinia czystego , bezpiecznego miesjca. I będą tu wracać. Ja na razie wracać nie zamierzam. Jescze przed sezonem miałem spięcia z miłośnikami piesków i śmieciarzami. Nie chcę myśleć co się tu dzieje latem. Szkoda bo miejsce piękne ale omal nie skońćzyło się tragicznie kiedy dzieciaki kopiące w piasku na plaży znalazły kilka ,,tulipanów" z butelek i co i raz pytały czemu piesek tu biega i sra. Sory bardzo Karwia. Życzę powodzenia
anonimowy turysta
 

Re: Widziałem Dodę w Rewalu

Postprzez Sorba » Pn lip 26, 2010 9:53 am

Myśle że powinieneś po prostu zmienić miejscowość wypoczynkową. Jeżeli mieszkańcy ewidentnie łamią zakazy i lekceważą turystów to nie warto tam po prostu jechać. Jest tyle innych,ładnych i przyjemnych miejscowości and morzem,że naprawde mamy w czym wybierać.
www.sorba.pl - sprzęt sportowy i turystyczny.
Avatar użytkownika
Sorba
 
Posty: 30
Dołączył(a): Cz maja 13, 2010 1:32 pm


Powrót do Ludzie i sytuacje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość